* Araba Markası
* Araba Modeli
* Araba Üretim Yılı
Firma  

carav-logo-tur

CARAV-TÜRKİYE Şirketler Grubu CARAV markasını otomotiv ana üniteleri için  aksesuarlar sunmaktadır: 1-DIN / 2-DIN dash kitleri, ISO kablo demetleri, Anten adaptörleri, Direksiyon Kontrolü Arayüzleri, Türkiye pazarı için malzemeler ve diğer parçalar. Ürün yelpazesi 1000'den fazla model içerir. CARAV sadece % 100 kaliteli malzemeler kullanır.

Bireysel yaklaşım. Şirketin pazarlama politikası, toptan ve perakende şirketleri, araba satıcıları ve montaj merkezleri ile çeşitli çalışma biçimlerini içermektedir. Bölgeye ve satın alım hacmine bakılmaksızın, herhangi bir ortağın gereksinimlerine karşı duyarlı olmak, yalnızca istikrarlı bir ilişkiyi sürdürmemize değil, aynı zamanda müşterinin ağını sürekli olarak genişletmeye de olanak tanır.

Esnek fiyatlandırma politikası, ürünlerimizle çalışırken, tüm katılımcıların bayi ağına istikrarlı ve karlı bir iş yapmalarına izin verir. Bu yapılırken her bir ortağın tüm yönlerini ve koşullarını ayrı ayrı dikkate alınır.

Teknik Destek. Uzman Teknik Departmanı, ürünlerin kurulumu ve çalıştırılması ile ilgili her türlü konuda ayrıntılı bilgi verecek, her zaman kurulum sistemlerinin inceliklerini paylaşmaya ve bağlantı kurulurken hataların önlenmesine yardımcı olacaktır.

Garanti ve satış sonrası servis. Şirket, ürünlerimizin zorunlu denetim, garanti ve garanti sonrası hizmetlerini yürütmektedir.

Lojistik. Türkiye'nin bölgelerine malların zamanında teslimini planlamak ve uygulamak için günlük nakliye departmanları çalışır, bu nedenle şirketin iş ortakları sipariş edilen ürün miktarını her zaman alırlar.

Şirketin stratejisi, alıcının ürün kalitesi ve yeteneklerini, ortakları ile istikrarlı ve karşılıklı olarak yararlı bir ilişki içinde karşılamaktır.

Size şirketiniz daha karlı ve mutlu müşterilerden oluşan bir görünüm kazandıracak ürünler sunmaktan gurur duyarız.


          Saygılarımızla , CARAV- TÜRKİYE Şirketler Grubu